MIGRACJI DO CHMURY AWS

Chcesz migrować do chmury AWS - sprawdź czy otrzymasz dofinansowanie?

Programy akceleracyjne to  szansa na obniżenie kosztów migracji do chmury, ograniczenie ryzyk i przyspieszenie uruchomienie projektu cyfrowej transformacji w Twojej firmie. 

Wypełnij formularz i odpowiedz na kilka pytań a nasz ekspert sprawdzi, z którego programu wsparcia AWS możesz skorzystać, na jakie dofinansowanie możesz liczyć i kiedy otrzymasz środki. Sprawdź, czy Twoja firma się kwalifikuje! 

Chmura AWS

Wyślij zgłoszenie!

WSPARCIE FINANSOWE

Poznaj programy AWS

Skierowane do polskich przedsiębiorstw i instytucji – jakie, kiedy i kto może z nich skorzystać. Dowiesz się tutaj.

AWS Free Tier

Bezpłatny dostęp do wybranych usług AWS

AWS Activate

Do $100 000 na wydatki na infrastrukturę

AWS MAP

Finansowe wsparcie migracji do chmury AWS

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Dla kogo dofinansowanie na migrację do chmury AWS?

W zależności od programów różne podmioty gospodarcze i instytucje mogą się otrzymać wsparcie. Nasi eksperci na bieżąco monitorują rynek i analizują dostępne na polskim rynku programy, które oferuje AWS. Nasze doświadczenie pokazuje, że wsparcie ze wsparcia procesów migracji do chmury mogą korzystać małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże organizacje. Definicje i kryteria przyjęte przez dostawców potrafią być dość szerokie. Prześlij swoje zgłoszenie a my wyszukamy i dobierzemy programy współfinansowania kosztów migracji do chmury i ocenimy Twoje szanse oraz przeprowadzimy w całym procesie. Wyślij zgłoszenie.

Na co mogę się otrzymać dofinansowanie od AWS?

Rozmaitość programów oferowanych przez AWS umożliwia pozyskanie środków na różne cele. Wszystkie jednak mają nadrzędny cel umożliwić bezpieczną i skuteczną migrację do chmury. Programy wsparcia migracji do chmury pozwalają obniżyć koszty migracji do chmury i przyspieszyć cyfrową transformację polskich przedsiębiorstw. W ramach programów AWS możesz otrzymać bezpłatne narzędzia, zasoby, treści i wsparcie ekspertów, refundacje kosztów usług w obszarze budowania strategii migracji do chmury, testowania oraz szkoleń certyfikacji. Dzięki temu przyspieszysz i zmniejszysz ryzyko i zrównoważysz początkowych koszty migracji. Zgłoś swoją firmę, a my ocenimy, czy i z których programów wsparcia migracji do chmury możesz skorzystać.

Program AWS wspierający migrację do chmury oparty jest na doświadczeniu AWS w migracji tysięcy klientów korporacyjnych do chmury. AWS zapewnia narzędzia, które obniżają koszty oraz automatyzują i przyspieszają realizację, dostosowane podejścia i treści szkoleniowe, wiedzę fachową od partnerów w sieci partnerskiej AWS, globalną społeczność partnerów oraz inwestycje AWS. AWS np. w programie MAP wykorzystuje sprawdzoną trójfazową strukturę (Assess, Mobilize, and Migrate and Modernize), aby pomóc w osiągnięciu celów migracji. Dzięki AWS można zbudować silne fundamenty chmury AWS, przyspieszyć i zmniejszyć ryzyko oraz zrównoważyć początkowe koszty migracji. Wykorzystaj wydajność, bezpieczeństwo i niezawodność chmury. Rozpocznij swoją podróż do chmury już dziś.

Ile wsparcia mogę uzyskać?

Dla polskich przedsiębiorstw i instytucji programy od AWS  oferują różne możliwości wsparcia, pakiety rozpoczynają się od kilkuset dolarów, ale wsparcie może sięgnąć nawet 100 000 dolarów. Każdy projekt migracji do chmury jest indywidualny i wymaga odrębnej analizy. Nasi eksperci ocenią Twoje szanse i określą poziom możliwy poziom wsparcie. Jeśli planujesz migrację do chmury AWS, nie wahaj się ani chwili dłużej, wyślij zgłoszenie, aby eksperci Cloud Partners mogli dobrać odpowiedni program z portfolio AWS do Twoich potrzeb. Wyślij zgłoszenie.

Do kiedy muszę wysłać zgłoszenie?

Nie zwlekaj, analiza i ocena pozyskania możliwości dofinansowania jest bezpłatna. Programy zmieniają się więc im szybciej będziemy mogli zgłosić Twoją chęć skorzystania ze wsparcia z rekomendowanego przez ekspertów programu tym większe szanse na pozyskanie dofinansowania uzyska Twoja firma. Wyślij zgłoszenie.

BAZA WIEDZY

ZOBACZ TEŻ...

JAK OBNIŻYĆ KOSZTY MIGRACJI DO CHMURY AWS?

Skorzystaj ze wsparcia doświadczonego zespołu Cloud Partners. Wyszukamy i dobierzemy programy współfinansowania kosztów migracji do chmury AWS i ocenimy Twoje szanse oraz przeprowadzimy w całym procesie.

NASTĘPNY KROK?

Zgłoś się i zacznijmy działać!

Uzyskaj wsparcie finansowe i przenieś się do chmury AWS. My zadbamy, aby Twoja podróż była bezpieczna i optymalna kosztowo.