MIGRACJI DO CHMURY AZURE

Chcesz migrować do chmury Azure - sprawdź czy otrzymasz dofinansowanie?

Programy akceleracyjne to  szansa na obniżenie kosztów migracji do chmury, ograniczenie ryzyk i przyspieszenie uruchomienie projektu cyfrowej transformacji w Twojej firmie. 

Wypełnij formularz i odpowiedz na kilka pytań a nasz ekspert sprawdzi, z którego programu wsparcia Azure możesz skorzystać, na jakie dofinansowanie możesz liczyć i kiedy otrzymasz środki. Sprawdź, czy Twoja firma się kwalifikuje! 

Dofinansowanie migracji do chmury i cennik Azure

Wyślij zgłoszenie!

WSPARCIE FINANSOWE

Poznaj programy Microsoft Azure

Skierowane do polskich przedsiębiorstw i instytucji – jakie, kiedy i kto może z nich skorzystać. Dowiesz się tutaj.

Free Azure Services

Bezpłatny dostęp do wybranych usług Azure

Startups Founders Hub

Do $150 000 na sfinansowanie wydatków na Azure

AWS MAP

Finansowe wsparcie migracji do chmury AWS

DOWIEDŹ SIĘ TUTAJ
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Dla kogo dofinansowanie na migrację do chmury Azure?

W zależności od programów różne podmioty gospodarcze i instytucje mogą się otrzymać wsparcie od Microsoft. Nasi eksperci na bieżąco monitorują rynek i analizują dostępne na polskim rynku programy. Nasze doświadczenie pokazuje, że wsparcie ze wsparcia procesów migracji do chmury mogą korzystać małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże organizacje. Definicje i kryteria przyjęte przez dostawców potrafią być dość szerokie. Wyślij zgłoszenie.

Na co mogę się otrzymać dofinansowanie?

Rozmaitość programów umożliwia pozyskanie środków na różne cele. Wszystkie jednak mają nadrzędny cel umożliwić bezpieczną i skuteczną migrację do chmury. Programy wsparcia migracji do chmury  Azure pozwalają obniżyć koszty migracji do chmury i przyspieszyć cyfrową transformację polskich przedsiębiorstw. W ramach programów możesz otrzymać bezpłatne narzędzia, zasoby, treści i wsparcie ekspertów, refundacje kosztów usług w obszarze budowania strategii migracji do chmury, testowania oraz szkoleń certyfikacji. Dzięki temu przyspieszysz i zmniejszysz ryzyko i zrównoważysz początkowych koszty migracji do Azure. Zgłoś swoją firmę, a my ocenimy, czy i z których programów wsparcia migracji do chmury możesz skorzystać.

Ile wsparcia mogę uzyskać?

Dla polskich przedsiębiorstw i instytucji programy oferują różne możliwości wsparcia, pakiety rozpoczynają się od kilkuset dolarów, ale wsparcie może sięgnąć nawet 150 000 dolarów. Każdy projekt migracji do chmury Azure jest indywidualny i wymaga odrębnej analizy. Nasi eksperci ocenią Twoje szanse i określą poziom możliwy poziom wsparcie. Jeśli planujesz migrację do chmury, nie wahaj się ani chwili dłużej, wyślij zgłoszenie, aby eksperci Cloud Partners mogli dobrać odpowiedni program do Twoich potrzeb. Wyślij zgłoszenie.

Do kiedy muszę wysłać zgłoszenie?

Nie zwlekaj, analiza i ocena pozyskania możliwości dofinansowania jest bezpłatna. Programy zmieniają się więc im szybciej będziemy mogli zgłosić Twoją chęć skorzystania ze wsparcia z rekomendowanego przez ekspertów programu tym większe szanse na pozyskanie dofinansowania uzyska Twoja firma. Wyślij zgłoszenie.

Partnerzy projektu

TD SYNNEX_Logo_Black

 

 

kindpng_3612378 (1)

 

BAZA WIEDZY

ZOBACZ TEŻ...

JAK OBNIŻYĆ KOSZTY MIGRACJI DO CHMURY?

Skorzystaj ze wsparcia doświadczonego zespołu Cloud Partners. Wyszukamy i dobierzemy programy współfinansowania kosztów migracji do chmury i ocenimy Twoje szanse i przeprowadzimy w całym procesie.

NASTĘPNY KROK?

Zgłoś się i zacznijmy działać!

Uzyskaj wsparcie finansowe i przenieś się do chmury. My zadbamy, aby Twoja podróż była bezpieczna i optymalna kosztowo.