MIGRACJI DO CHMURY GOOGLE

Chcesz migrować do chmury Google - sprawdź czy otrzymasz dofinansowanie?

Programy akceleracyjne to  szansa na obniżenie kosztów migracji do chmury, ograniczenie ryzyk i przyspieszenie uruchomienie projektu cyfrowej transformacji w Twojej firmie. 

Wypełnij formularz i odpowiedz na kilka pytań a nasz ekspert sprawdzi, z którego programu wsparcia Google możesz skorzystać, na jakie dofinansowanie możesz liczyć i kiedy otrzymasz środki. Sprawdź, czy Twoja firma się kwalifikuje! 

Dofinansowanie chmury Google - finansowanie zakupu i usług

Wyślij zgłoszenie!

WSPARCIE FINANSOWE

Poznaj programy GCP

Dedykowane dla polskich przedsiębiorstw i instytucji – jakie, kiedy i kto może z nich skorzystać. 

Google Cloud
Free Tier

Bezpłatny dostęp do wybranych usług Google

Google for Startups Cloud Program

Do $100 000 na wydatki na infrastrukturę

AWS MAP

Finansowe wsparcie migracji do chmury AWS

DOWIEDŹ SIĘ TUTAJ
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Dla kogo dofinansowanie na migrację do chmury Google?

W zależności od programów różne podmioty gospodarcze i instytucje mogą się otrzymać wsparcie. Nasi eksperci na bieżąco monitorują rynek i analizują dostępne na polskim rynku programy Google. Nasze doświadczenie pokazuje, że ze wsparcia procesów migracji do chmury mogą korzystać małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże organizacje. Definicje i kryteria przyjęte przez dostawców potrafią być dość szerokie. Prześlij swoje zgłoszenie a my wyszukamy i dobierzemy programy współfinansowania kosztów migracji do chmury i ocenimy Twoje szanse oraz przeprowadzimy w całym procesie. Wyślij zgłoszenie.

Na co mogę się otrzymać dofinansowanie?

Rozmaitość programów umożliwia pozyskanie środków na różne cele. Wszystkie jednak mają nadrzędny cel umożliwić bezpieczną i skuteczną migrację do chmury. Programy wsparcia migracji do chmury pozwalają obniżyć koszty migracji do chmury i przyspieszyć cyfrową transformację polskich przedsiębiorstw. W ramach programów Google możesz otrzymać bezpłatne narzędzia, zasoby, treści i wsparcie ekspertów, refundacje kosztów usług w obszarze budowania strategii migracji do chmury, testowania oraz szkoleń certyfikacji. Dzięki temu przyspieszysz i zmniejszysz ryzyko i zrównoważysz początkowych koszty migracji. Zgłoś swoją firmę, a my ocenimy, czy i z których programów wsparcia migracji do chmury możesz skorzystać.

Ile wsparcia mogę uzyskać?

Dla polskich przedsiębiorstw i instytucji programy oferują różne możliwości wsparcia, pakiety rozpoczynają się od kilkuset dolarów, ale wsparcie może sięgnąć nawet 100 000 dolarów. Każdy projekt migracji do chmury jest indywidualny i wymaga odrębnej analizy. Nasi eksperci ocenią Twoje szanse i określą poziom możliwy poziom wsparcie. Jeśli planujesz migrację do chmury Google, nie wahaj się ani chwili dłużej, wyślij zgłoszenie, aby eksperci Cloud Partners mogli dobrać odpowiedni program do Twoich potrzeb. Wyślij zgłoszenie.

Do kiedy muszę wysłać zgłoszenie?

Nie zwlekaj, analiza i ocena pozyskania możliwości dofinansowania jest bezpłatna. Programy zmieniają się więc im szybciej będziemy mogli zgłosić Twoją chęć skorzystania ze wsparcia z rekomendowanego przez ekspertów programu Google tym większe szanse na pozyskanie dofinansowania uzyska Twoja firma. Wyślij zgłoszenie.

BAZA WIEDZY

ZOBACZ TEŻ...

JAK OBNIŻYĆ KOSZTY MIGRACJI DO CHMURY?

Skorzystaj ze wsparcia doświadczonego zespołu Cloud Partners. Wyszukamy i dobierzemy programy współfinansowania kosztów migracji do chmury i ocenimy Twoje szanse i przeprowadzimy w całym procesie.

NASTĘPNY KROK?

Zgłoś się i zacznijmy działać!

Uzyskaj wsparcie finansowe i przenieś się do chmury. My zadbamy, aby Twoja podróż była bezpieczna i optymalna kosztowo.