Chcemy być częścią Twojego procesu przejścia do chmury i przyspieszenia zwrotu z inwestycji

Cloud Partners jako firma doradcza wspiera klientów swoją wiedzą i doświadczeniem w procesie transformacji do chmury. Traktujemy Twoje cele biznesowe jak własne i każdego dnia dążymy do ich realizacji.
Każda analiza, rekomendacja, czy wdrożenie jest dla nas elementem, który przybliża Cię do osiągnięcia realnych korzyści z inwestycji w usługi chmurowe.

Misja firmy

“Ułatwiamy efektywną-kosztowo
drogę do chmury publicznej i hybrydowej”

Chcemy ułatwiać wprowadzanie firm do środowiska chmurowego dzieląc się wiedzą i cennym doświadczeniem. Nasze działania mają przyspieszać ich transformację cyfrową, a nasze kwalifikacje mają pozwalać im osiągać jeszcze więcej z inwestycji w chmurę. Dzięki temu możemy wyrównywać ich szanse na rynku i tworzyć środowisko sprzyjające zmianie.

History

Historia firmy

Firma powstała dzięki Michałowi Ciemińskiemu i Andrzejowi Juszczykowi, którzy dysponują kilkudziesięcioletnim doświadczeniem pracy z klientami rynku biznesowego w zakresie unowocześniania systemów ICT. Powołując do życia Cloud Partners, założeniem właścicieli było stworzenie miejsca będącego akceleratorem transformacji cyfrowej przedsiębiorstw. Kierowała nimi chęć wsparcia przedsiębiorstw w udostępnieniu im możliwości cyfryzacji infrastruktury, aplikacji i danych poprzez migrację do chmury hybrydowej lub publicznej.

Z kolei kluczową kompetencją Cloud Partners stała się koncentracja na optymalizacji zwrotu z inwestycji w chmurę hybrydową i publiczną przy zachowaniu wydajności, elastyczności i bezpieczeństwa zasobów. Cyfrowa rewolucja wymusza i umożliwia transformację w biznesach i ich podejściu do przechowywania danych. Dlatego, Cloud Partners wspiera klientów na etapie przejścia do chmury i podczas optymalizacji procesów migracji. Oferowane usługi doradcze i szkoleniowe uzupełniają wiedzę specjalistów do zarządzania chmurą klienta i są częścią większej zmiany w kierunku transformacji cyfrowej.

Meet our team

Kim jesteśmy?

Cloud Partners jako firma doradcza wspiera klientów swoją wiedzą i doświadczeniem w procesie transformacji do chmury. Traktujemy Twoje cele biznesowe jak własne i każdego dnia dążymy do ich realizacji. Każda analiza, rekomendacja, czy wdrożenie jest dla nas elementem, który przybliża Cię do osiągnięcia realnych korzyści z inwestycji w usługi chmurowe.

Andrzej Juszczyk
Co-founder,
CEO

Andrzej posiada ponad 20-letnie doświadczenie, które zdobywał zarządzając projektami obejmującymi analizę danych i wspierającymi transformację cyfrową przedsiębiorstw. Może pochwalić się pracą dla sektora finansowego, bankowego, a także branży ubezpieczeniowej czy medycznej. W swoim portfolio posiada również działalność doradczą dla biznesów, w szczególności dla liderów rynkowych z branży energetyki i telekomunikacji takich jak Orange, T-Mobile, Play, Virgin Mobile, PGE czy ABB. Prywatnie miłośnik gry w padla i kolarstwa. Od lat “zakochany” w Katalonii i wszystkim co z nią związane. W Cloud Partners odpowiada za rozwój produktów oraz biznesu.

Michał Ciemiński
Co-founder, Board Member, Strategy & Business Development

Michał przez ponad 25 lat pełnił kluczowe funkcje w planowaniu i wdrażaniu strategii rynkowych u największych polskich operatorów telekomunikacyjnych, m.in. dla PlusGSM, Exatel, Netia, Vectra, Orange. Jego działania zawsze prowadziły do wzrostu pozycji rynkowej i wartości zarządzanych obszarów. W swojej pracy koncentruje się na dostarczaniu klientom wymiernych zwrotów z inwestycji ze współpracy i budowaniu długoletnich relacji z klientami. Michał jest także zaangażowany we wspieranie startupów z branży nowych technologii. W Cloud Partners, Michał jest odpowiedzialny za długofalową strategię spółki i rozwój biznesu, w tym kluczowe partnerstwa i wejścia na nowe rynki.

Odpowiemy na wszystkie pytania

Cloud Partners jako firma doradcza wspiera klientów swoją wiedzą i doświadczeniem w procesie transformacji do chmury. Traktujemy Twoje cele biznesowe jak własne i każdego dnia dążymy do ich realizacji. Każda analiza, rekomendacja, czy wdrożenie jest dla nas elementem, który przybliża Cię do osiągnięcia realnych korzyści z inwestycji w usługi chmurowe.