Kontakt

Informacje o firmie CLOUD PARTNERS sp. z o.o. Prosta 14/16/9 25-370 Kielce contact@cloudpartners.pl

Misja firmy

“Ułatwiamy efektywną-kosztowo
drogę do chmury publicznej i hybrydowej”

Chcemy ułatwiać wprowadzanie firm do środowiska chmurowego dzieląc się wiedzą i cennym doświadczeniem. Nasze działania mają przyspieszać ich transformację cyfrową, a nasze kwalifikacje mają pozwalać im osiągać jeszcze więcej z inwestycji w chmurę. Dzięki temu możemy wyrównywać ich szanse na rynku i tworzyć środowisko sprzyjające zmianie.

History

Historia firmy

Firma powstała dzięki Michałowi Ciemińskiemu i Andrzejowi Juszczykowi, którzy dysponują kilkudziesięcioletnim doświadczeniem pracy z klientami rynku biznesowego w zakresie unowocześniania systemów ICT. Powołując do życia Cloud Partners, założeniem właścicieli było stworzenie miejsca będącego akceleratorem transformacji cyfrowej przedsiębiorstw. Kierowała nimi chęć wsparcia przedsiębiorstw w udostępnieniu im możliwości cyfryzacji infrastruktury, aplikacji i danych poprzez migrację do chmury hybrydowej lub publicznej.

Z kolei kluczową kompetencją Cloud Partners stała się koncentracja na optymalizacji zwrotu z inwestycji w chmurę hybrydową i publiczną przy zachowaniu wydajności, elastyczności i bezpieczeństwa zasobów. Cyfrowa rewolucja wymusza i umożliwia transformację w biznesach i ich podejściu do przechowywania danych. Dlatego, Cloud Partners wspiera klientów na etapie przejścia do chmury i podczas optymalizacji procesów migracji. Oferowane usługi doradcze i szkoleniowe uzupełniają wiedzę specjalistów do zarządzania chmurą klienta i są częścią większej zmiany w kierunku transformacji cyfrowej.

Zainteresowany współpracą?

Porozmawiajmy

Cloud Partners jako firma doradcza wspiera klientów swoją wiedzą i doświadczeniem w procesie transformacji do chmury. Traktujemy Twoje cele biznesowe jak własne i każdego dnia dążymy do ich realizacji. Każda analiza, rekomendacja, czy wdrożenie jest dla nas elementem, który przybliża Cię do osiągnięcia realnych korzyści z inwestycji w usługi chmurowe.