DOFINANSOWANIE MIGRACJI DO CHMURY

Otrzymaj wsparcie finansowe

Sprawdź, czy Twoja firma się kwalifikuje! Na rynku dostępnych jest szereg programów akceleracyjnych, z których Twoja organizacja może skorzystać. To szansa na obniżenie kosztów migracji do chmury, ograniczenie ryzyk i przyspieszenie uruchomienie projektu. 

Wypełnij formularz i odpowiedz na kilka pytań, a nasz ekspert sprawdzi, z którego programu możesz skorzystać, na jakie dofinansowanie możesz liczyć i kiedy otrzymasz środki. 

Dofinansowanie migracji do chmury i zakupu chmury

Wyślij zgłoszenie!

WSPARCIE FINANSOWE

Poznaj programy

Dedykowane dla polskich przedsiębiorstw i instytucji – jakie, kiedy i kto może z nich skorzystać. 

AWS

Sprawdź, jakie programy wsparcia oferuje AWS

DOWIEDZ SIĘ TUTAJ
AZURE

Odkryj wsparcia oferowane przez Microsoft Azure

DOWIEDZ SIĘ TUTAJ
GCP

Poznaj programy od Google Cloud Platform 

DOWIEDZ SIĘ TUTAJ
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Dla kogo dofinansowanie na migrację do chmury?

W zależności od programów różne podmioty gospodarcze i instytucje mogą się otrzymać wsparcie. Nasi eksperci na bieżąco monitorują rynek i analizują dostępne na polskim rynku programy. Nasze doświadczenie pokazuje, że ze wsparcia procesów migracji do chmury mogą korzystać małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże organizacje. Definicje i kryteria przyjęte przez dostawców potrafią być różnorodne. Prześlij swoje zgłoszenie, a my wyszukamy i dobierzemy programy współfinansowania kosztów migracji do chmury i ocenimy Twoje szanse oraz przeprowadzimy w całym procesie. Wyślij zgłoszenie.

Na co mogę się otrzymać dofinansowanie?

Rozmaitość programów umożliwia pozyskanie środków na różne cele. Wszystkie jednak mają nadrzędny cel umożliwić bezpieczną i skuteczną migrację do chmury. Programy wsparcia migracji do chmury pozwalają obniżyć koszty migracji do chmury i przyspieszyć cyfrową transformację polskich przedsiębiorstw. W ramach programów możesz otrzymać bezpłatne narzędzia, zasoby, treści i wsparcie ekspertów, refundacje kosztów usług w obszarze budowania strategii migracji do chmury, testowania oraz szkoleń certyfikacji. Dzięki temu przyspieszysz i zmniejszysz ryzyko i zrównoważysz początkowych koszty migracji. Zgłoś swoją firmę, a my ocenimy, czy i z których programów wsparcia migracji do chmury możesz skorzystać.

Ile wsparcia mogę uzyskać?

Dla polskich przedsiębiorstw i instytucji programy oferują różne możliwości wsparcia, pakiety rozpoczynają się od kilkuset dolarów, ale wsparcie może sięgnąć nawet 150 000 dolarów. Każdy projekt migracji do chmury jest indywidualny i wymaga odrębnej analizy. Nasi eksperci ocenią Twoje szanse i określą poziom możliwy poziom wsparcie. Jeśli planujesz migrację do chmury, nie wahaj się ani chwili dłużej, wyślij zgłoszenie, aby eksperci Cloud Partners mogli dobrać odpowiedni program do Twoich potrzeb. Wyślij zgłoszenie.

Do kiedy muszę wysłać zgłoszenie?

Nie zwlekaj, analiza i ocena pozyskania możliwości dofinansowania jest bezpłatna. Programy zmieniają się więc im szybciej będziemy mogli zgłosić Twoją chęć skorzystania ze wsparcia z rekomendowanego przez ekspertów programu tym większe szanse na pozyskanie dofinansowania uzyska Twoja firma. Wyślij zgłoszenie.

BAZA WIEDZY

ZOBACZ TEŻ...

JAK OBNIŻYĆ KOSZTY MIGRACJI DO CHMURY?

Skorzystaj ze wsparcia doświadczonego zespołu Cloud Partners. Wyszukamy i dobierzemy programy współfinansowania kosztów migracji do chmury i ocenimy Twoje szanse i przeprowadzimy w całym procesie.

NASTĘPNY KROK?

Zgłoś się i zacznijmy działać!

Uzyskaj wsparcie finansowe i przenieś się do chmury. My zadbamy, aby Twoja podróż była bezpieczna i optymalna kosztowo.