KILKA SŁÓW O NAS

Ułatwiamy efektywną kosztowo drogę do chmury publicznej i hybrydowej

Planujemy, tworzymy i optymalizujemy efektywne kosztowo środowiska chmurowe. Nasi doświadczeni specjaliści i architekci IT przyczynili się do wielu bezpiecznych i sprawnych wdrożeń platformy chmurowych.

Dzięki naszym rozwiązaniom i narzędziom infrastruktura przez nas przygotowywana jest efektywna kosztowo. Nasz Cloudmizer dodatkowo przyśpiesza cyfrową transformację firm naszych Klientów.

hp-header

Twój zewnętrzny doradca

Cloud Partners wesprze Cię wiedzą i doświadczeniem w trakcie adopcji chmury, a nasze unikalne rozwiązania technologiczne pozwolą na przyśpieszenie transformacji cyfrowej Twojej firmy!

Migracja do chmury - chmura dla biznesu (1)-1
W DRODZE DO CHMURY

Cost effective journey to Hybrid and Public Cloud

Cloud Partners zajmuje się unowocześnianiem infrastruktury IT klientów biznesowych poprzez migrację zasobów klientów do rozwiązań wirtualnych. W zakresie kompetencji Cloud Partners jest dostarczanie usług chmury hybrydowej i publicznej we współpracy z czołowymi dostawcami takimi jak AWS, Google Cloud, Microsoft Azure, Orange, Netia, Operator Chmury Krajowej.

Kluczową kompetencją Cloud Partners jest optymalizacja kosztów wdrożenia chmury i jej późniejszego użytkowania. Tym samym klient uzyskuje przyśpieszony i zwiększony zwrotu z inwestycji w chmurę hybrydową i publiczną, przy zachowaniu wydajności, elastyczności i bezpieczeństwa zasobów.

Działamy zawsze jako reprezentant interesów klienta i doradzamy optymalne z punktu widzenia strategii i interesu ekonomicznego klienta rozwiązania.

NASZA MISJA

Nasza misja niezmiennie wskazuje nam kierunek, w którym podążamy

Chcemy przeprowadzić Cię przez efektywną kosztowo drogę do optymalnego środowiska chmurowego.

Chcemy być częścią Twojego procesu sprawnej implementacji chmury i przyspieszenia zwrotu z inwestycji.

Chcemy wspierać Cię swoją naszą wiedzą i doświadczeniem w procesie cyfrowej transformacji Twojej Firmy.

 

Naszym priorytetem jest ułatwić Ci efektywnie kosztowo drogę do optymalnego i dopasowanego do twoich potrzeb środowiska chmurowego.

Każda analiza, rekomendacja, czy wdrożenie przez nas wykonane, to kolejny krok, który przybliży Cię do osiągnięcia realnych korzyści z inwestycji z migracji do chmury!

HISTORIA FIRMY

Początki Cloud Partners

Firmę Cloud Partners założył Michał Ciemiński, który dysponuje kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w pracy z klientami rynku biznesowego w zakresie unowocześniania systemów ICT. Powołując do życia Cloud Partners, założeniem właścicieli było stworzenie miejsca będącego akceleratorem transformacji cyfrowej przedsiębiorstw.

Kieruje nami chęć wsparcia przedsiębiorstw w cyfryzacji infrastruktury, aplikacji i danych poprzez migrację do chmury hybrydowej lub publicznej.

CIC-1024x730
CIC-Cloud-Partners
KOMPETENCJE

Doświadczenie i wiedza

Kluczową kompetencją Cloud Partners jest koncentracja na optymalizacji zwrotu z inwestycji w chmurę hybrydową i publiczną, przy zachowaniu wydajności, elastyczności i bezpieczeństwa zasobów.

Cyfrowa rewolucja wymusza i umożliwia transformację w biznesach i ich podejściu do przechowywania danych. Cloud Partners wspiera klientów na etapie przejścia do chmury i optymalizuje proces migracji.

Oferowane usługi doradcze i szkoleniowe uzupełniają wiedzę specjalistów zarządzających chmurą klienta i są częścią większej zmiany w kierunku transformacji cyfrowej.

CERTYFIKATY

Potwierdzone kompetencje

W zespole Cloud Partners są specjaliści posiadający certyfikaty i akredytacje AWS i Google na poziomie biznesowym oraz technicznym:

sysops_admin_chmura_aws
chmura_aws_wdrożenie_migracja
aws-certified-devops-professional_chmura_aws
1_AWS-CloudPractitioner-2020_
1_AWS-BigData-Specialty
KIM JESTEŚMY?

Michał Ciemiński

BOARD MEMBER, FOUNDER,
STRATEGY & BUSINESS DEVELOPMENT

 

Michał przez ponad 25 lat pełnił kluczowe funkcje w planowaniu i wdrażaniu strategii rynkowych u największych polskich operatorów telekomunikacyjnych, m.in. dla Plus GSM, Exatel, Netia, Vectra, Orange. Jego działania zawsze prowadziły do wzrostu pozycji rynkowej i wartości zarządzanych obszarów.

W swojej pracy koncentruje się na dostarczaniu klientom wymiernych zwrotów z inwestycji we współpracy i budowaniu długoletnich relacji z klientami. Michał jest także zaangażowany we wspieranie startupów z branży nowych technologii. W Cloud Partners Michał jest odpowiedzialny za rozwój biznesu, w tym kluczowych partnerstw i wejść na nowe rynki oraz za długofalową strategię spółki.

Michal-Ciemiński-Cloud-Partners

Marcin Kaczmarek

FinOps / Cloud Architect - Shareholder

 

Ojciec, mąż, Architekt Rozwiązań z wieloletnim doświadczeniem. Posiadacz ponad 60 certyfikatów branżowych między innymi z AWS, GCP, Azure, IBM Cloud czy VMware. Od wielu lat pomaga firmom rozwijać się z wykorzystaniem rozwiązań chmurowych, brał udział w ponad 100 projektach migracyjnych.

IMG_0914

Tymoteusz Zacny

Customer Success Manager

 

W IT od 2019 roku: cloud computing, outsourcing IT, wdrożenia, audyty, projekty. Od 12 lat w sektorze handlowym B2B. Wprowadzenie nowej marki i nowego produktu na rynek automotive. W Cloud Partners pomaga klientom w ich drodze do chmury, wyborze najlepszych rozwiązań oraz optymalizacji już istniejących.

W kontakcie z Zamawiającym stawia na dostępność, komunikatywność oraz rzetelność. Zorientowany na budowanie długofalowych relacji opartych profesjonalizmie. W pracy ukierunkowany na realizację celów, komunikatywność oraz zaangażowanie. Jest osobą kreatywną i zmotywowaną, z dużą ilością energii i pomysłów. Poza nią czas wypełniają mu wspinaczka oraz muzyka.

Posiadane certyfikaty: Microsoft AZ-900, AWS Cloud Practitioner, AWS Cloud Economics, AWS Sales Accreditation. 

tymoteusz zdjecie (1)
Następny krok?

Z nami dotrzesz do chmury! 

Napisz do nas kilka słów o swoim projekcie i otrzymaj niezobowiązującą ofertę.