Strategia migracji do chmury

Przenieś dane do chmury i zoptymalizuj koszty już na etapie migracji.

Twoja podróż do chmury może przebiegać w zaplanowany sposób poprzez stworzoną z nami strategię migracji do chmury zgodną z Twoim modelem biznesowym i wymaganiami technicznymi.

Oferujemy wsparcie doświadczonych architektów chmurowych z doświadczeniem w budowie projektów migracji do środowisk AWS, AZURE, GCP. Skorzystaj z naszych usług doradczych, aby wybrać najbardziej optymalnego dostawcę chmury wraz z dopasowanym modelem korzystania z usług.

Naszą przewagą na rynku jest dobór rozwiązania najbardziej optymalnego kosztowo. Jesteśmy producentem narzędzia 

Cloudmizer do optymalizacji kosztowej środowisk chmurowych. Cloudmizer to nasze autorskie rozwiązanie, optymalizujące koszty AWS, Google, Azure. Cloudmizer oferuje m.in. monitorowanie kosztów w chmurze; rekomendacje sugerowanych zmian w celu uzyskania oszczędności; dostarcza również predykcję kosztów.

Jesteśmy ekspertami w obszarze optymalizacji kosztów, pomożemy oszczędzać Twojej organizacji od początku.

Jak tworzymy strategię migracji do chmury?

Analiza

  • Analizujemy posiadane przez Ciebie technologie (architekturę, systemy, aplikacje) i ustalamy kierunek zmian: chmura hybrydowa czy publiczna.

Ocena gotowości

  • Oceniamy gotowość Twojej firmy do zmiany. Analizujemy również potrzeby związane z rozwojem Twojego biznesu, aby wybór technologii miał wpływ na osiąganie Twoich celów biznesowych.

Pomóc w wyborze platformy

  • Pomagamy w wyborze właściwej platformy chmurowej Azure, AWS czy też Google. Z nami otrzymasz od początku środowisko najbardziej optymalne kosztowo.

Kalkulacja kosztów TCO

  • Przygotujemy dla Ciebie kalkulację kosztów TCO, porównamy koszty przetwarzania w chmurze do kosztów utrzymywania Twoich zasobów on-premise.

Projekt wstępny

  • Przygotujemy wstępny projekt architektury środowiska chmurowego. Otrzymasz od nas metodologię, harmonogram i plan migracji do chmury.

Wycena

  • Dostarczamy wycenę projektu migracji do chmury wraz z optymalizacją kosztową.

Zainteresowany współpracą?

Cloud Partners to eksperci w zakresie optymalizacji kosztowej środowisk chmurowych.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i zbuduj z nami swoją efektywną kosztowo podróż do chmury.