News

Pierwszy oficjalny TD SYNNEX Trusted Partner w Polsce to my!

Mamy powód do dumy i będziemy o tym głośno opowiadać. Cloud Partners to pierwszy oficjalny TD SYNNEX Trusted Partner w Polsce!


Mamy powód do dumy i będziemy o tym głośno opowiadać. Cloud Partners to pierwszy oficjalny TD SYNNEX Trusted Partner w Polsce! Jesteśmy pierwszą firmą w kraju, która otrzymała tę odznakę!

Fakt, że zostaliśmy pierwszym partnerem TD SYNNEX Trusted Partner w Polsce jest dla nas dużym wyróżnieniem. Jesteśmy dumni, że TD SYNNEX doceniło zaangażowania naszego zespołu w realizację działań w Polsce na rzecz efektywnej kosztowo migracji do chmury. Z niecierpliwością patrzymy w przyszłość czekając na nowe projekty i wyzwania.

TDS-TrustedPartnerLogo

Zespół Cloud Partners wspiera przedsiębiorstwa w adopcji chmury na wszystkich etapach tego procesu - od fazy strategii, przygotowania planu migracji do chmury, poprzez określenie architektury i realizację procesu migracji, aż po wsparcie w utrzymaniu środowiska chmurowego i jego systematyczną optymalizację. Silny kompetencyjnie zespół zapewnia efektywną kosztowo podróż do chmury publicznej i hybrydowej.

TD SYNNEX jako jeden z największych światowych dystrybutorów produktów, usług i rozwiązań technologicznych inwestuje znaczne środki w zasoby techniczne. Obecnie obsługuje 115 tys. dostawców usług IT oferujących różne technologie w ponad 100 krajach. Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć środowisko chmury, czy tez skorzystać z zewnętrznego dostawcy usług chmurowych, TD SYNNEX udzieli Ci wsparcia w trakcie całego procesu i pomoże w szybszym wdrażaniu technologii.

Amazon Web Services (AWS) jest bezpieczną platformą usług w chmurze oferującą moc obliczeniową, hosting baz danych a także inne funkcje mające na celu pomoc w rozwoju biznesowym. Szereg firm na całym świecie wykorzystuje szeroki zakres rozwiązań AWS, budując aplikacje o zwiększonej elastyczności i skalowalności.

Similar posts

NASTĘPNY KROK?

Optymalna kosztowo chmura dla biznesu to nasza specjalność. Doradzamy, migrujemy, szkolimy i analizujemy. Poznaj zakres naszych usług.

ZOBACZ WIĘCEJ