News

Współpraca Cloud Partners z PSML

Połączyliśmy siły z najlepszymi ekspertami powiązanymi z branżą IT, by dzielić się wiedzą i doświadczeniem z podmiotami zainteresowanymi zakupem chmury.


Cyfrowa transformacja obejmuje wszystkie sektory biznesu. Mimo wielu zalet, duży odsetek przedsiębiorstw z różnych względów nadal nie decyduje się na wdrożenie rozwiązań chmurowych. Często problemem są liczne wątpliwości wynikające z nieznajomości tematu. Nawiązaliśmy współpracę z organizacją PSML (Polish Supply Management Leaders), by szerzyć i propagować wiedzę z zakresu technologii chmurowej. Przedstawiamy nasze pierwsze osiągnięcia w ramach projektu Dialog IT – zapraszamy do lektury poradnika oraz udziału w szkoleniach!

Akademia Dialogu IT – zapraszamy na moduł nr 1: Cloud i Komunikacja

 

Nasz zespół we współpracy z badaczami i fachowcami z branży IT, oraz prawnikami specjalizującymi się w tym obszarze, przygotował cykl szkoleń z zakresu optymalizacji chmury. Zapraszamy na moduł „Cloud i Komunikacja”, w którego tworzeniu wzięli udział:

  • PSML (Polish Supply Management Leaders) – wiodąca firma badawcza IDC,
  • specjalisci BRING NEO P.S.A. Bring Neotiations® – liderzy w zakresie systemów komunikacji,
  • prawnicy Kochański & Partners oraz Rymarz Zdort Maruta – przedstawiciele czołowych kancelarii w obszarze IT.

Na pierwszym spotkaniu w ramach Akademii Dialogu IT możliwe będzie dokładne poznanie ofert najpopularniejszych dostawców rozwiązań chmurowych, takich jak Google, Microsoft Azure, Amazon Web Services (AWS), Tameshi, Dell Technologies, Operator Chmury Krajowej czy IBM.

Oferujemy łatwy dostęp do przydatnej wiedzy, a także dzielimy się doświadczeniami i pomagamy zdobyć praktyczne umiejętności. Omawiamy nowoczesne metodyki zakupowe oraz efektywne sposoby angażowania dostawców w proces rozwoju technologii chmurowych, które pozwalają wypracować rozwiązania skuteczne dla cyfrowej transformacji.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: dialog@psml.pl oraz odsyłamy do strony inicjatywy: https://lnkd.in/dDbZKi8z.

 

„Rekomendacje Dialog IT. Chmura publiczna” – zachęcamy do lektury publikacji

 

Inwestycja w chmurę dla biznesu przynosi wiele wymiernych korzyści. Wdrożenie tej technologii nie tylko zwiększa wydajność firmy, ale pozwala też zaoszczędzić sporo czasu i zoptymalizować budżet. Przejście na taki model jest jednak wieloetapowym procesem, przy którym warto skorzystać ze wsparcia specjalistów. Przedsiębiorcy często szukają materiałów, dzięki którym mogliby lepiej zrozumieć całą procedurę i znaleźć najlepsze rozwiązania. Z tego względu zdecydowaliśmy się zebrać najważniejsze informacje oraz porady, by przygotować praktyczny przewodnik.

Kolejnym owocem naszej współpracy z PSML jest publikacja „Rekomendacje Dialog IT. Chmura publiczna”, opracowany ze wsparciem Partnerów Programu, którymi są: Bringg, CIONET, IDC, Kochański & Partners, Rymarz Zdort Maruta, Maruta Wachta oraz wiodący dostawcy usług chmurowych: Amazon Web Services (AWS), Dell Technologies, Google, IBM, Microsoft, Operator Chmury Krajowej i Tameshi.

Dokument ma formę przydatnego poradnika dla podmiotów, które planują wdrażać rozwiązania chmurowe w swojej działalności. Powstał w oparciu o wiedzę i doświadczenie renomowanych ekspertów, przez co jest wartościowym źródłem informacji oraz bogatym zasobem praktycznych wskazówek.

Publikacja stanowi kompendium, pomagające kompleksowo przygotować się do cyfrowego rozwoju. Jej lektura pomaga szybko, skutecznie oraz opłacalnie przeprowadzić cały proces. Zawiera nie tylko szczegółową charakterystykę procesu zakupu chmury, ale też liczne porady dotyczące m.in. wyboru dostawcy, sposobów wdrożenia poszczególnych rozwiązań, monitorowania wydajności chmury czy zagadnień związanych z bezpieczeństwem danych.

Publikacja „Rekomendacje Dialog IT. Chmura publiczna” jest dostępna do pobrania na stronie: https://lnkd.in/dkWvtrVY.

 

 

Similar posts

NASTĘPNY KROK?

Optymalna kosztowo chmura dla biznesu to nasza specjalność. Doradzamy, migrujemy, szkolimy i analizujemy. Poznaj zakres naszych usług.

ZOBACZ WIĘCEJ